Küsi nõu

Sul on spetsialistile küsimus? Olgu selleks treening, toitumine, seksuaaltervis, viljakus ja viljatusravi, paari- ja peresuhted, laste kasvatamine või karjäär ja õpingud, aitavad meie asjatundjad Sul vastuseid ja lahendusi leida. Küsimustele vastatakse nädala jooksul.

Laste tervis

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud Siret Läänelaid Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud Siret Läänelaid aitab leida vastuseid laste tervise ja arenguga seotud küsimustele. Tähelepanu! Akuutsete tervisemurede puhul tuleb pöörduda oma arsti poole.

Esita küsimusLoe vastuseid

Naise tervis ja lapseootus

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud Marge Mahla Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud Marge Mahla nõuandmise valdkonnaks on naise tervis. Küsida võib nii terviseprobleemide kui raseduse ja sünnitusjärgse perioodi kohta. Tähelepanu! Akuutsete tervisemurede puhul tuleb pöörduda oma arsti poole.

Esita küsimusLoe vastuseid

Seksuaaltervis, viljakus ja viljatusravi

LTKH Pelgulinna sünnitusmaja naistearstid Lääne-Tallinna keskhaigla Pelgulinna sünnitusmaja reproduktiivmeditsiini keskuse viljatusraviga tegelevad naistearstid Kai Haldre, Liisa Annus ja Liis Lill, embrüoloogid Elina Haller ja Tuuli Dmitrijeva, bioanalüütik Ursula Poolak ning vanemämmaemand Päivi Ojaots ootavad lugejate küsimusi, mis on seotud seksuaaltervise, laste saamise, viljakuse (sh meeste viljakuse) ja kunstliku viljastamisega.

Esita küsimusLoe vastuseid

Perekonnaõigus

Jurist Hanna Kivirand Õigusbüroo Puurits & Partnerid ning MTÜ Ühendus Isade Eest jurist Hanna Kivirand on spetsialiseerunud peamiselt erinevate perekonnaõiguslike probleemide lahendamisele. Hanna Kivirand vastab hea meelega küsimustele, mis on seotud lapse hooldusõiguse jagamisega pärast lahkuminekut ning suhtlemiskorra kehtestamise ja elatise määramisega lapsele.

Loe vastuseid

Töö ja õpingud

Sihtasutus Innove karjäärispetsialistid Sihtasutuse Innove karjääriteenuste arenduskeskus vahendab karjääriinfot, nõustab ja koolitab karjääri alal ning haldab karjääriplaneerimist toetavat portaali Rajaleidja, samuti Euroopa õppimisvõimalusi tutvustavat portaali Ploteus. Innove karjäärispetsialistid vastavad hea meelega enesetäiendamise, edasiõppimise ja tööeluga seotud küsimustele.

Esita küsimusLoe vastuseid

Paarisuhe ja raseduskriis

SA Väärtustades Elu nõustajad Tallinna raseduskriisikeskuse nõustajad ja PREP-paarisuhtekoolituse läbiviijad Leie Klaar, Küllike Lillestik ja Kaia Kapsta aitavad selgust tuua paarisuhte ja rasedusega seotud probleemidesse. Küsida võib nii paarisuhtes esilekerkinud komistuskivide kui ka lapse planeerimise, -ootuse, sünnitusjärgse perioodi või traumaatiliste kogemustega hakkamasaamise kohta.

Loe vastuseid

Peresuhted ja lapsed

Perekeskuse Sina ja Mina nõustajad Perekeskuse Sina ja Mina perenõustajad ja psühholoogid ning lapsevanemate suhtlemiskoolituse ehk Gordoni perekooli läbiviijad Meelike Saarna, Marge Vainre, Ene Raudla, Kadri Järv-Mändoja vastavad laste kasvatamise ja arengu ning peresuhetega seotud küsimustele.

Loe vastuseid
×

Viimased uudised
TervisKõik
Horoskoop
Top lood
Top kommentaarid
48h populaarsemad teemad
POSTIMEES.eeKõik
Elu24Kõik
MajandusKõik
SportKõik
TallinnKõik
NaineKõik
TarbijaKõik
MaailmKõik
ArvamusKõik
UudisedKõik
VIIMASED GALERIID
Arhiiv